drop-shot-na-drapieznika-czyli-okoniowe-szalenstwo
Drop Shot na drapieżnika – czyli okoniowe szaleństwo
22 stycznia 2016
jak-zrobic-wyskiej-jakosci-zanete-domowym-sposobem
Jak zrobić wysokiej jakości suchą zanętę domowym sposobem? Poradnik
12 lutego 2016

Rybomania 2016 Poznań – czego się spodziewać?

rybomania-2016-poznan-czego-sie-spodziewac

Wielkie akwarium i jeszcze większe emocje – Rybomania Poznań 2016

 

Już 12 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się wielkie święto pasjonatów wędkarstwa – Targi RYBOMANIA. Na zwiedzających czeka nie tylko ogromna ekspozycja, ale i …GIGANTYCZNE AKWARIUM.

Tegoroczna ekspozycja targów RYBOMANIA zajmie powierzchnię 20 000 mkw. Wystawcy zaprezentują kilkaset marek wędkarskich, a wśród nich mnóstwo nowości na sezon 2016.
W bogatej ofercie wystawców znajdzie się zaawansowany sprzęt dla wytrawnych wędkarzy
jak i ten dla początkujących adeptów wędkarstwa.

23 tysiące litrów

W tym roku na ekspozycji pojawi się GIGANTYCZNE AKWARIUM o pojemności 23 000 litrów. Ten olbrzymi zbiornik gościł po raz pierwszy na RYBOMANII w Poznaniu dwa lata temu
i okazał się wówczas hitem targów. W tym roku ponownie zostanie sprowadzony z Portugalii
i stanie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Akwarium wraz z pływającymi
w nim okazami ryb z polskich wód stanie się sceną główną dla pokazów technik wędkarskich
i prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie przynęt. W roli głównej wystąpią utytułowani wędkarze z Polski i zagranicy.

akwarium rybomania

Targi RYBOMANIA odbędą się w dniach 12-14 lutego 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Równolegle odbywać się będą największe w Tragi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX oraz Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.

Wyjątkowi goście na Rybomanii 2016 w Poznaniu

Jak co roku targi RYBOMANIA w Poznaniu uświetni obecność wyjątkowych gości – wspaniałych wędkarzy, mających w swoim dorobku wiele nagród, a przede wszystkim miłośników tego hobby.

Niekwestionowaną gwiazdą będzie z pewnością Jakub Vagner – mistrz ekstremalnych połowów, znany m.in. z programu „Ekstremalne Połowy Jakuby Vagnera”, który można oglądać na kanale Discovery.
W poszukiwaniu gigantycznych ryb odbył podróż przez mongolską puszczę oraz rzekami Amazonii. Był także w Kongo, Kanadzie i Ekwadorze i stawił czoła największym rzekom europejskim. Jego największe sukcesy to arapaima o wadze 130 kg, sum pospolity o wadze 110 kg i sum Goliat o wadze 215 kg.

jakub vagner

Oprócz Jakuba Vagnera na poznańskiej RYBOMANII pojawią się także: Jarosław Płochocki, który jako pierwszy Polak wygrał w 2006 r. najbardziej prestiżowe zawody jakimi są World Carp Classic. Swoją obecność potwierdzili również Andrzej Walczak i Krzysztof Charmuszko, zwycięzcy tych samych zawodów z 2014 roku.

Ponadto wśród gości RYBOMANII m.in. Martin Forbak – Mistrz Świata w łowieniu pstrągów, Frédéric Jullian – specjalista w połowie drapieżników, Luc Coppens – trzykrotny zwycięzca zawodów Belgium Predator Championship, Phil Ringer – złoty medalista Mistrzostw Świata Fedder z 2014 i 2015 czy Claudia Darga – jedyna w tym towarzystwie kobieta, specjalistka w łowieniu karpi.

Na targach RYBOMANIA będzie można spotkać również znakomitego polskiego spinningistę – Roberta Taszarka, Mariusza Getkę – wielokrotnie utytułowanego wędkarza morskiego, Ernesta Gutkiewicza – brązowego medalistę Mistrzostw Świata i innych pasjonatów wędkarstwa. Wielu z nich poprowadzi pokazy technik wędkarskich i prezentacje przynęt na GIGANTYCZNYM AKWARIUM.

 O Rybomanii – Dyrektor projektu Piotr Kamiński

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

Jednocześnie informujemy, że Wędkarstwo Moja Pasja jest oficjalnym partnerem Rybomanii 2016.

MY BĘDZIEMY, A WY?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *