Wędkarstwo Moja Pasja

To portal stworzony przez pasjonatów wędkowania dla wędkarzy. Portal wedkarstwomojapasja.pl od początku miał być bazą porad, gatunków ryb i artykułów o pasji, która nie mogłaby istnieć bez wspólnoty, do której należy każdy wędkarz. Obecnie nie tylko pozwalamy amatorom pogłębić wiedzę na temat różnorodnych zagadnień składających się na mistrzostwo w amatorskim łowieniu ryb, ale także razem z licznymi zaangażowanymi użytkownikami tworzymy społeczność mierzoną w tysiącach centymetrów złowionych ryb, których zdjęciami chwalą się nasi czytelnicy.

Odwiedzając regularnie nasz portal, dowiesz się wszystkiego: od zakupu odpowiedniego sprzętu wędkarskiego skrojonego pod twoje doświadczenie, poprzez znalezienie interesującego łowiska w twoim regionie aż po technikę, czyli jak wrócić do domu z rekordowym okazem na twoim koncie. Kompleksowo zrealizowany temat gatunków ryb i porady wędkarskie na każdy miesiąc pomogą ci wyposażyć się w nowe doświadczenie, które zyskasz wędkując cały rok.

Wejdź do dyskusji

Ogromna społeczność, jaką zgromadziliśmy wokół portalu Wędkarstwo Moja Pasja, jest stale aktywna na portalu społecznościowym Facebook, gdzie nasz fanpage umożliwia tysiącom wędkarzy wymieniać się wiedzą i dzielić pasją. Co jednak najważniejsze, stale powiększamy grono wędkarzy, którzy właśnie dzięki społeczności chętnie rozwijają się i poświęcają więcej czasu swojej pasji. Wędkarstwo nigdy nie stałoby się tak popularne, gdyby nie ogromna grupa ludzi stale wymieniająca się spostrzeżeniami, dobrymi radami, czy opiniami na temat sprzętu.

Giełda Sprzętu Wędkarskiego

Fanpage Wędkarstwo Moja Pasja to również grupy z nim powiązane. Stworzyliśmy dla wędkarzy możliwość wymiany na Giełdzie Sprzętu Wędkarskiego. Znajdziesz tam używane akcesoria wędkarskie, wędziska, kołowrotki i inny używany sprzęt wędkarski w niskich cenach, a także sprzedasz produkty, których już nie używasz tak często jak kiedyś.

 


Wędkarstwo…

…jest dla wielu z nas wspaniałym sposobem na spędzanie czasu wolnego, wielką pasją, której się całkowicie oddajemy.
Dla prawdziwych pasjonatów wędkowania, możliwość trzymania wędki w ręce nad zbiornikiem wodnym – to coś, co ciężko wytłumaczyć i opisać. Spędzanie całego dnia nad wodą, czekając w napięciu na ruch spławika, co zwiastowałoby jakąś zdobycz – to dla wędkarza pozytywne emocje, spełnienie i wspaniale spędzony czas na łonie natury.
Wędkarze często wymieniają się swoimi poglądami, spostrzeżeniami, czy po prostu chwalą się swoimi zdobyczami.
Nie wiele z nich wie, że internet także stoi w tym przypadku otworem.

Wędkarstwo Moja Pasja to portal, który powstaje dzięki pasjonatom wędkowania. Portal wędkarski jest praktyczną bazą porad, wszelakich artykułów i ciekawostek. Także amatorzy wędkowania, znajdą tu dla siebie przydatne informacje, które pozwolą im poszerzyć swoją wiedzę na temat metod wędkowania.
Sprawdź porady i informacje wędkarskie oraz wejdź do dyskusji na naszym Facebook’u.

 

Raz zanurzysz stopę w wędkarskim świecie, a już nigdy nie będziesz chciał odłożyć wędki. My o tym wiemy, dlatego z ogromną przyjemnością i pasją tworzymy ten wędkarski świat, byś w gąszczu wiedzy poczuł się jak ryba w wodzie.