Konkurs noworoczny na profilu FB WMP
4 lutego 2019
Jak i gdzie skutecznie łowić bolenie?
11 kwietnia 2019

NOWOŚCI W ASORTYMENCIE SKLEPU INTERNETOWEGO BOLW.PL

Internetowy sklep wędkarski BOLW.pl stworzyli pasjonaci wędkarstwa. Nic dziwnego! Jak ważna jest niezawodność sprzętu, który zabieramy ze sobą na łowisko, wie każdy wędkarz. Ważna jest jakość żyłki, haczyka, wytrzymałość wędki i bezproblemowe działanie kołowrotka. Dlatego miło jest wybierać sprzęt wędkarski, mając wsparcie specjalistów z tej dziedziny, którzy potrafią doradzić wybór koniecznych akcesoriów.

Sklep wędkarski BOLW.pl

 

 

Wspaniale jest móc wybierać akcesoria wędkarskie, mając duży wybór i ciekawe okazje cenowe – kto nie lubi oszczędzać? Dlatego wychodząc naprzeciw klientom, stworzyliśmy miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko niezbędne artykuły wędkarskie, ale zawsze skorzystasz z ciekawych ofert cenowych.

Nowości w asortymencie sklepu BOLW.pl

Warto jest zaglądać na naszą stronę. Nie tylko wiosną, ale przez cały rok pojawiają się w ofercie nowości. To zdumiewające, jak wiele ulepszeń wprowadzają producenci, by sprzęt był jeszcze bardziej niezawodny. W sklepie BOLW.pl obejrzysz nowości produktowe z wszystkich kategorii. Pozwól się zainspirować!

Sklep wędkarski BOLW.pl oferuje szeroki asortyment wielu znanych firm produkujących sprzęt wędkarski: Jaxon, Okuma, Konger, DAM, Dragon, Shimano, Savage Gear, Sensas i Daiwa.
Mamy również w ofercie produkty takich sprawdzonych przez nas firm, jak: Ron Thomson, Kamatsu, Dorado, Salmo, Fiume, Pezon&Michel czy Gunki – w naszym sklepie jest w czym wybierać!

Na blogu sklepu wędkarskiego BOLW.pl znajdziesz ciekawe artykuły, których autorzy to doświadczeni wędkarze. Warto jest poznać ich metody połowu, skorzystać z praktycznej wiedzy, by pobyt na łowisku był zawsze owocny.

 

Sponsorem artykułu jest internetowy sklep wędkarski BOLW.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *