Krasnopiorka,-czerwonka,-wzdrega-utrapienie-czy-uciecha
Krasnopiórka, czerwonka, wzdręga – utrapienie czy uciecha?
22 czerwca 2015
jak-i-co-lowic-w-lipcu
Jak i co łowić w lipcu?
30 czerwca 2015

HT HOUSEBOATS – Domki na wodzie w Mielnie, które pływają.

HT-HOUSEBOATS-–-Domki-na-wodzie-w-Mielnie

Zapraszamy na wypoczynek w domkach na wodzie w Mielnie

Funkcjonalny design, komfort użytkowania, niezapomniane widoki na Jezioro Jamno za przeszkleniami w drewnianej elewacji.

domek pływający

To jedyna taka oferta na polskim wybrzeżu. Oferujemy wypoczynek w elegancko urządzonych domkach zacumowanych w cichej przystani na Jeziorze Jamno w Mielnie. Nasze domki oddalone są zaledwie 350 m od piaszczystej plaży i 500 m od centrum Mielna.

Najcenniejszym atutem jest cisza, spokój, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie bogaty wachlarz atrakcji związany z wypoczynkiem w Mielnie.

Oferujemy to co najlepsze na wakacjach: swobodę i wygodny wypoczynek w domkach na wodzie (w Mielnie) i bliskość jeziora i morza jednocześnie!

Uwaga! nasze domki pływają, możesz więc wybrać się w romantyczny rejs po Jeziorze Jamno, wieczorem przyrządzając wyjątkową kolację z ryb złowionych podczas takiego rejsu, lub po prostu delektować się pięknem jeziora przy lampce wina na tarasie domku

Nasze domki są w pełni wyposażone i posiadają wszystkie udogodnienia, dzięki czemu oferują bardzo komfortowe warunki wypoczynku. Dla naszych gości oddajemy do dyspozycji pływającą tratwę z łóżkiem do pływania typu „sen na wodzie”. Ważne jest również to, że domki dzięki fundamentom z siatkobetonu są bardzo stabilne i wcale na nich nie buja.

Na terenie przystani znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego, we wszystkich domkach dostępny jest bezprzewodowy internet, zapewniamy również bezpieczny, bezpłatny parking.

Akceptujemy małe zwierzęta domowe.

Wszelkich informacji na temat możliwości wynajmu domków udzielamy pod nr telefonu:

+48695635293

Odpowiemy również na wszystkie zapytania mailowe: info@hthouseboats.com

www.hthouseboats.com

Niespotykana dotąd forma wypoczynku – pływający domek letniskowy na wodzie.

1 Komentarz

  1. Monika pisze:

    Teren ogrodzony, parking w cenie pobytu. Możliwość przyjazdu z psem i oczywiście i on dostawał swoje smakołyki do śniadania. Byliśmy tym bardzo zaskoczeni. Wszystko nam się podobało. Atrakcji to nawet nie liczę. Na recepcji można było pobrać sprzęt do gry w tenisa w bardzo dobrym stanie. Nikt tam się nie nudzi !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *