Jesteś tutaj: Strona główna » O nas

O nas

Wędkarstwo Moja Pasja

…to portal stworzony przez pasjonatów wędkowania dla wędkarzy. W zamyśle portal wedkarstwomojapasja.pl miał być bazą porad, artykułów dla amatorów wędkowania, którzy dzięki informacjom zawartym na stronie poszerzą swoją wiedzę na temat technik wędkowania.

Początek naszego portalu to fanpage Wędkarstwo Moja Pasja na portalu społecznościowym facebook, gdzie bardzo szybko zgromadziliśmy fanów wędkowania. Popularność naszego fanpage wedkarstwomojapasja przerosła wszelkie oczekiwania. Szybko również okazało się, iż wędkarze chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami czy osiągnięciami. Dlatego postanowiliśmy stworzyć ten portal, gdzie wszystkie zdobyte informacje byłyby dostępne dla każdego.

Kolejnym etapem było stworzenie forum dla wędkarzy pod adresem forum.wedkarstwomojapasja.pl, które ma być centrum wymiany wiedzy. Wszyscy chętni mogą tutaj opisać swoje ulubione i sprawdzone miejsca wędkowania, a także zdradzić techniki jakich używają i jakie są ich największe sukcesy. Już w parę dni po uruchomieniu forum wędkarskiego liczba aktywnych forumowiczów przekroczyła liczbę 100. Forum stało się miejscem spotkań, dyskusji, ale także pokaźnym zbiorem wiedzy na temat wędkowania, gdzie dowiemy się nie tylko, jakiej zanęty użyć w konkretnym przypadku, ale także, jaki sprzęt wybrać nad konkretne jezioro.

Zapytań o sprzęty i spławiki było tak dużo, iż kolejnym krokiem było zgromadzenie najlepszego sprzętu w sklepie wędkarskim. Jako zapaleni wędkarze sami sprawdzamy nasze produkty i używamy ich do połowów, dlatego jesteśmy pewni, iż doskonale się sprawdzi. Sklep działający internetowo prowadzony jest przez pasjonatów, którzy doskonale wiedzą, co sprzedają i mogą polecić Ci sprzęt, z którego będziesz w 100 % zadowolony.

 

 Wędkarstwo

…jest dla wielu z nas wspaniałym sposobem na spędzanie czasu wolnego, wielką pasją, której się całkowicie oddają.
Dla prawdziwych pasjonatów wędkowania, możliwość trzymania wędki w ręce nad zbiornikiem wodnym – to coś, co ciężko wytłumaczyć i opisać. Spędzanie całego dnia nad wodą, czekając w napięciu na ruch spławika, co zwiastowałoby jakąś zdobycz – to dla pasjonatów łowienia pozytywne emocje, spełnienie i wspaniale spędzony czas na łonie natury.
Wędkarze często wymieniają się swoimi poglądami, spostrzeżeniami, czy po prostu chwalą się swoimi zdobyczami.
Nie wiele z nich wie, że internet także stoi w tym przypadku otworem.

Wędkarstwo Moja Pasja to profesjonalny portal, który powstaje dzięki pasjonatom wędkowania, jest poświęcony tematyką dla wędkarzy. Portal wędkarski jest praktyczną bazą porad, wszelakich artykułów i ciekawostek. Także amatorzy wędkowania, znajdą tu dla siebie przydatne informacje, które pozwolą im poszerzyć swoją wiedzę na temat metod wędkowania.
Zakładka o poradach i informacjach wędkarskich pozwoli przybliżyć różne gatunki ryb i ich zwyczaje, ukazuje sprawdzone przepisy na zanęty, nakreśla tematykę sprzętu i dodatków wędkarskich.

Warto odwiedzić nasz blog wędkarski, by pogłębić swoją wiedzę, spotkać ciekawych ludzi, którzy podzielają tą samą pasję oraz miło spędzić czas.
Każdy hobbista wędkowania powinien do nas zajrzeć, a na pewno pozostanie na dłużej.

WedkarstwoMojaPasja.pl 2014

Scroll to top