Mini słownik pojęć wędkarskich
Mini słownik pojęć wędkarskich
17 lipca 2012
Zanęty uklejowe
Zanęty uklejowe
22 lipca 2012

Kutry na dorsze – wykaz rejsów

Kutry na dorsze - wykaz rejsów

Wykaz rejsów kutrów na dorsze w Polsce w raz z telefonami kontaktowymi.

 

Darłowo Paweł, Szyper tel.606383271
Iskra tel.604964285
North Star tel.509552341
Darłowiak Dar 19 tel.502609009
Darłówko Złota Rybka tel.501641302
Skarp tel.606144279
Gdańsk Hestia tel.604834483
Babcia tel.60177848
Greta B, Mati tel.603643651
Gufer tel.501951909
Greta, Mati, Ata tel.603643651
Tykela tel.502694576
Nerea 1 tel.500010744
Safira tel.513180478
WSG 22 tel.502663392
Daibeł Morski tel.502155066
Beryl tel.500045636
Alvan tel.510094190
Gdynia Bax tel.698100519
Julia Karina tel.787489059
Franek tel.514307208
Hel Zair B tel.504062948
Ocean tel.608643029
Kacper tel.505752858
Hel 4 tel.507388155
Czarna tel.501743767
Captan Morgan tel.602376275
Anja tel.608257657
Jastarnia Passat 7 tel.509335944
Rekin tel.728801161
Kołobrzeg Ark, Baltic Star tel.691670692
Alfred, Anja, Athlon tel.695543186
Kamel, Solon tel.663881400
Miętus tel.607680847
Kornelia, Zuza tel.606283083
Nurek tel.603068632
Zenith tel.601823828
Dokror Lubecki tel.604224112
Pelican tel.502058560
Hydra tel.664996306
Foka tel.668438316
Łeba Wedkarz Morski tel.502506526
Marcel tel.502481907
Mała Szarlota tel.601990050
Księżna Łeby tel.501145932
Halny, Rvybka tel.601718116
Missipi tel.502209756
Kanis tel.88265098
Ustka Amelia Bis tel.604534771
Władysławowo Lukas tel.606141613
Kejb tel.608078798
Artus tel.515050035
Normania, Stolem, Władysławowo 67 tel.509327808
Wędkarstwo morskie tel.507173006
Ivonne, Wladysławowo 209 tel.513028111
Władysławowo 33 tel.506948814
Bursztyn A tel.509179269
Orion tel.504173256
Sztorm V tel.507173006
Haller tel.505091602
Denega II tel.513028051
Granik S tel.502530745
Admirał tel.694732233
Władysławowo 44 tel.506053004

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *