Jesteś tutaj: Strona główna » Gra wędkarska online „Na Ryby”

Gra wędkarska online „Na Ryby”

Wędkarstwo Moja Pasja

Gra wędkarska let’s fish i wędkowanie może być źródłem niesamowitej frajdy nie tylko podczas siedzenia z kijem nad stawem czy jeziorem. Wędkarze, tak samo jak inni pasjonaci, uwielbiają gadżety i nowinki związane ze swoim ulubionym zajęciem. Nic więc dziwnego, że chcą wędkować non stop! Wraz z rozwojem urządzeń mobilnych to, z pozoru nierealne marzenie, nabiera zupełnie nowego wymiaru. Portal Wedkarstwomojapasja.pl wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom i udostępnia na swoich stronach możliwość zagrania w największą na świecie grę wędkarską: „Na ryby – Let’s Fish”! Wystarczy się zalogować, lub pobrać wersję na telefon. Od niedawna gra dostępna jest bowiem na iphone lub inne urządzenia z systemem Mac Ios. Potem można już bez żadnych ograniczeń, a co najważniejsze – za darmo – cieszyć się wirtualnym łowieniem ryb, które sprawia nie mniejszą przyjemność niż to tradycyjne.

Ponad 300 garunków ryb z całego świata

Gra wędkarska online oferuje Wam do wyboru kilkadziesiąt łowisk, które idealnie odwzorowują swoje naturalne pierwotypy. Mało tego, istnieje w niej ponad 300 gatunków ryb. Biorąc pod uwagę, że w naszym kraju występuje ich zaledwie 120, mamy więc możliwość połowu wielu okazów, których „w realu” w naszych wodach nie znajdziemy. Fani gry z całego świata niezwykle często uczestniczą w mistrzostwach i turniejach, rywalizując o miano najlepszego wirtualnego wędkarza. Jednak emocje jakie temu towarzyszą, są w stu procentach realne.

Za darmo

Gra się – jak już wcześniej wspominaliśmy – za darmo, jednak istnieją oczywiście dodatkowe opcje Premium, za które musimy zapłacić. Wtedy otrzymujemy dodatkowe banknoty na swoim koncie, które pozwalają nam odblokowywać poszczególne dodatkowe funkcje w grze. Popularność tej gry, a na całym świecie grają w nią miliony ludzi, bierze się stąd, że jest niezwykle rozbudowana i realistyczna, a zarazem bardzo czytelna i prosta w obsłudze. Dlatego każdego dnia zdobywa nowych fanów. Dyskutują oni o taktyce na forach internetowych oraz dzielą się spostrzeżeniami na blogach. Skala zainteresowania pokazuje najlepiej jaką popularnością cieszy się wtulane wędkowanie.

Wszystko w jednym miejscu

Teraz dzięki temu, że udostępniamy Wam grę na naszej stronie, nie musicie jej szukać nigdzie indziej! Staramy się, aby portal Wedkarstwomojapasja.pl spełniał Wasze oczekiwania w sposób kompleksowy, dlatego tak ważne dla nas jest, abyście wszystkie potrzebne usługi, porady i informacje znaleźli w jednym miejscu.

WedkarstwoMojaPasja.pl 2014

Scroll to top